Jak stworzyć chleb dukana?
6 października 2015
Jak osiągnąć zakwas na chleb?
6 października 2015

Różne smaki bułek!

Przedstawiając się teraz do piekarni, czasem nie wiemy, co wybrać. Na półkach spotykają się bowiem najrozmaitsze rodzaje chlebów. Możemy tu dojrzeć orkiszowe, pszenne czy także takie, zawierające bogate dodatki. Dostrzegając tak obfity zakres, tak by skusiło nas zatem do osobistego zrobienia dowolnego typu chleba. Na początek tak najlepiej rozpocząć od najbardziej tradycyjnej formy, a więc zwykłego chleba pszennego. Zyskując kolejne wydarzenia w ostatnim zakresie , zaczniemy rozwijać swoje menu nowymi pozycjami wypiekowymi. Dla jednych będziemy wykorzystywać zakwas na chleb i dla nowych drożdże. Nierzadko, wcale nie będą nam one niezbędne, ponieważ skupimy się na takich produktach, dzięki jakim nasze ciasto wyrośnie . Przeglądając blogi kulinarne natrafimy na chleb dukana, obwarzanki paprykowe , pieczywo orkiszowe z siemieniem lnianym czy też rozmaite przysmaki na słodko. Będziemy zszokowani , jak wiele odmian jest znajomy nam najczęściej w dwóch albo trzech formach, chleb. Dobrze posiąść taką wiedzę, by zaskakiwać rodzinę na co dzień podając im kanapki z wielu sposobów pieczywa lub te podczas przyjęcia dla znajomych , gdzie możemy zademonstrować prace z swej domowej piekarni. Z pewnością każdemu posmakują nasze wyśmienite przysmaki.  

Comments are closed.