Uzdrów swoje małżeństwo
6 października 2015
Przysmaki dzieciństwa to wypieki
6 października 2015

Wina jest po obu stronach…

Po ukończeniu kłótni z małżonkiem często nie dostrzegamy w określonej rzeczy swojej winy. Dostarczamy ją wyłącznie na inną stronę, ponieważ sami czujemy się bez skazy. Rzecz jasna, nieraz problem dotyczy głównie bliskiej osoby, ale zdarza się, iż to wyłącznie pozory. Niektóre sprawy są bardziej zawiłe oraz biorą swoje przyczyny w wydarzeniach, które zamierzały znaczenie pewien etap temu. Te z zmianie, działy się przez nas. Spoglądając szeroko na różne problemy w małżeństwie, zdołałoby się faktycznie niemało sporów zamknąć w kilka sekund. Tymczasem, nierzadko wymagane stanowi o moc dużo czasu. Dodatkowo , wiele związków nie posiada już ze sobą po prostu rozmawiać. W odpowiednich przypadkach wsparcie kogoś trzeciego jest daj niezbędne . Dlatego też, coraz popularniejszą metodą stosowaną przez swoje sobie głowy jest terapia małżeństw wrocław. Przez nią uda się dowiedzieć o tym, co najważniejsze. Profesjonalne spojrzenie specjalisty, zmusi nas do zastanowienia się nad sytuacjami, które wyparliśmy z opinie, myśląc że nie noszą one znaczenia . Będziemy podawać do pewnych spraw inaczej, skupiając się też nad tym, co myśli partner. W wszelkim procesie terapeutycznym najbardziej ważne jest objęcie potrzeb ukochanego człowieka. Konkretne zachowania i decyzje partnera stają się dla nas zrozumiałe również na odwrót.

Comments are closed.